• איכלוס

  הפרויקט מאוכלס

 • משרד מכירות

  03-5755815
  דרך מנחם בגין 12 (מתחם הבורסה), רמת-גן

 • כתובת הפרויקט

  יואב 34, רמת גן

 • דירות

  צורתו שובת הלב של הבניין מאפשרת תכנון של מגוון רחב של דירות. החל מדירות גן 3 חדרים ועד פנטהאוזים רחבי ידיים עם מרפסות ענק בקומות העליונות.

 • סטטוס עדכני

  פרויקט בבניה

 • יזם

  יורו אפ

 • אתר הפרויקט

  לחץ/י כאן

יואב פינת רוקח - HILLSIDE

השילוב בין סביבה מושלמת לבניין עם תכנון קפדני, מודרני ונכון מייצר חוויה שהיא גדולה מסך חלקיה. הצלחנו לתכנן בניין עם מגוון גדול של דירות בעלות אופי ייחודי עם מפרט בלתי מתפשר אשר יחד יוצרים את חווית המגורים הייחודית של HILLSIDE
בניין בוטיק עם דירות המשקיפות אל נופו המרהיב של פארק הירקון וקו הרקיע האורבני של תל אביב. עם לובי כניסה מפואר בתכנון אדריכלי, חניון תת קרקעי עם חניה אחת לפחות לכל דירה, ו-2 מעליות מהירות וחדשניות.
חוויית המגורים נחתמת עם מפרט דירתי איכותי במיוחד בדמות מטבח פתוח, ריצוף, דלתות פנים וחוץ, מערכות חשמל ושליטה ועוד רכיבי מותג איכותיים השמורים לבניינים יוקרתיים באמת


יורו אפ

חברת EUROUP היא זרוע ההתחדשות העירונית של קבוצת איבקו. EUROUP מאחדת בין שתי משפחות נדל"ן וותיקות ומנוסות - משפחת משעל ומשפחת שקד. כל אחת מהמשפחות מגיעה עם ניסיון עשיר, ידע והבנה שהועברו מאב לבן, בתחומי היזמות והנדל"ן. שילוב הכוחות המנצח יצר חברות נדל"ן מובילה בתחום ההתחדשות העירונית בישראל. EUROUP פועלת במסגרת כלל תוכניות הבינוי העירוניות והארציות ומתמחה בעסקאות המבוססות על הוראות חוק עיבוי בינוי, פינוי בינוי ותמ"א 38. כל אחד מהפרויקטים של החברה מבוצע בקפדנות יתרה, תוך דגש על עיצוב אלגנטי ומדוקדק וברמה המקצועית הגבוהה ביותר - החל משלב חתימת ההסכמים עם בעלי הדירות, תכנון זוכה פרסים, ביצוע קפדני ושרות לאחר אכלוס. החברה הינה בעלת חוסן כלכלי וניסיון רב שנים בתחום הפיננסים והנדל"ן, נתונים המעניקים לה את היכולת להתמודד עם כלל האתגרים הגלומים בבניה מורכבת במרכזי ערים.

יזם נדל״ן ? חברה קבלנית ?

נשמח לספק לכם מידע נוסף או לתאם פגישה