מאז שנת 2008
מי אנחנו

פייב סטארס - שיווק פרויקטים חברת שיווק הפעילה בשוק הנדל"ן מאז שנת 2008 ויושבת במתחם הבורסה בר"ג. החברה מציעה מודל מיקור חוץ לתהליך שיווק ומכירות כולל, מקיף וייצוגי. לשיווק פרויקטים בנדל"ן מכל הסוגים. המומחיות הייחודית של החברה טמונה ביכולת לאסוף ולנתח נתונים בזמן אמת, לספק תמונת מצב עדכנית של השוק, המתחרים, המציאות המשתנה מרגע לרגע, לעקוב אחר אפקטיביות משרד המכירות, לחסוך בעלויות ולמקסם רווחים. פייב סטארס רואה עצמה כחלק בלתי נפרד מהחברות אותן היא מייצגת ונהנית לקבוע את סטנדרט מחירי השוק בסביבת הפרויקטים אותם היא משווקת. בפייב סטארס מדייקים לכל פרוייקט מודל עסקי בהתאמה אישית, אסטרטגיה שיווקית המסתמכת על נתוני הסביבה, קהל היעד, מצב השוק ותקציב הפרסום. כל זאת במטרה למצות את מלא הפוטנציאל של הפרויקט ולהתאים את קצב המכירות לדרישות היזם במינימום הוצאות ומקסימום תוצאות! הגורם האנושי - נבחרת מנצחת: כדי שאתם תוכלו להמשיך לבנות בשקט, נבחרת פייב סטארס פועלת ביעילות ובמקצועיות. כל פרויקט מנוהל באופן עצמאי והמשווקים מעורבים בתהליך קבלת ההחלטות גם מול היזמים וגם מול הרוכשים. השילוב בין האוריינטציה היצירתית של יפעת לשיטות הניהול המדויקות והמדידות של אלי, מביאים את פייב סטארס לדיוק בשיווק, במכירות ובתוצאות.
נשמח לעמוד לשירותכם כי כרטיס הביקור שלנו-היא ההצלחה שלכם!

צור קשר
שרו
טים

מכלול השרותים

01

פייב סטארס "In House"

במקרים רבים, אנחנו לא מזדהים כחברת שיווק חיצונית, ייתכן וכבר פגשתם את אנשי המכירות המעולים שלנו במשרדי מכירות באתרים או אפילו במשרדי החברה היזמית....

02

היערכות וגיבוש אסטרטגיה שיווקית

במסגרת היערכות לשיווק אנחנו עורכים סקרי שוק וסקרי מתחרים מעמיקים, ניתוח והגדרת קהלי היעד, ניתוח SWOT (יתרונות מול אתגרים), קביעת אסטרטגיה שיווקית והגדרת קצב המכירות, בנית המלצה לתמהיל דירות, סיוע בגיבוש המפרטים הטכניים והתאמתם לסטנדרט המתחרים בסביבה ומתן חוות דעת והמלצות שיווקיות לתכניות הדירה

03

בנית תשתית שיווקית

גיבוש קונספט מיתוגי בהתאם לאופי הפרויקט ולאחר שהגדרנו את קהל היעד, המסרים השיווקים והערכים אותם נרצה להעביר. ייעוץ ותמיכה בבחירת משרד פרסום שילווה את הפרויקט, הכנת בריף למשרד הפרסום וסיוע בבניית קמפיין פררסום. ייעוץ בהפקת חומרי הפרסום ועזרי המכירה השונים, ייעוץ לתכנית פריסת המדיה וניהול הקשר הישיר מול משרד הפרסום, תוך שמירה על התקציב.

04

פייב סטארס-פרי סייל

בשלב הראשון, לצורך הוצאת הפרויקט מכלל סיכון, נמליץ על תכנית "תרום שיווק" לצורך מכירת כמות היחידות הנדרשת להפעלת הליווי הבנקאי. לעיתים שלב זה נעשה ב"שיווק-גרילה" על בסיס יכולת איסוף נתונים ופניה מדוייקת לקהל ממוקד תוך שימוש במבצעים מיוחדים.

05

דיוור ממוקד

המשאב החשוב ביותר לשיווק ומכירת פרויקט הוא רשימת לקוחות (לידים) החברה משקיעה משאבים רבים באיסוף ועדכון מאגרי לקוחות ממוקדים, המונים מאות אלפי לקוחות "חמים" בכל רחבי הארץ. אנחנו מציעים ללקוחותינו דיוור ממוקד ללקוחות מדוייקים ומפולחים על בסיס רשימות חיות המתעדכנות בכל יום. נסו אותנו ולא תאמינו....

06

קידמה טכנולוגית

כחברת שיווק לא שיגרתית, פיתחנו ואנו הראשונים להציג מערכת ניהול חסרת תקדים, המאפשרת, בכל רגע נתון בלחיצת כפתור, לעקוב אחר קצב התקדמות המכירות, מרגע הפניה הראשונית ועד לשלב סגירת העסקאות. המומחיות הייחודית של החברה, טמונה ביכולת לאסוף ולנתח נתונים בזמן אמת, לספק תמונת מצב עדכנית של המגמות המשתנות בשוק, לעקוב אחר אפקטיביות משרד המכירות ופעילות המתחרים.

07

ניהול המכירות

במידת הצורך סיוע בהקמת משרד מכירות באתר או בסמיכות אליו. הקצאת איש מכירות מיומן, מנוסה ומקצועי כולל אחריות על החתמת הצעות רכישה, חיבור עורכי דין וליווי משפטי, חיבור ויעוץ בנושא משכנתאות וכד'. שימוש וגישה ישירה למערכת ניהול השיווק והמכירות של החברה (ללא תשלום). ליווי ותמיכה בפעילות משרד הפרסום ליווי ובקרה אחר אפקטיביות הפרסום וביצוע שינויים והתאמות מענה אנושי לקליטת לידים (24/7). ביצוע ישיבות שיווק תקופתיות מול היזם לבחינת תהליכי השיווק ותוצאותיו.

08

תמחור

יזמים רבים מוצאים את עצמם מתקשים למצוא את האיזון העדין, בין דוחות האפס לבין מיקסום הרווחים בפרוייקט. פייב סטארס מציעה סיוע, בבנית מחירון "שלבים" תוך הגדרת שלבי המכירה, בהתאם לתזרים הפרויקט, דרישות הליווי והצורך לממש תוך כדי מקסום הרווחים ומעקב קבוע אחר פעילות המתחרים.
ההנ
שים

הפנים

מאחורי ההצלחה

יפעת גרתי-אלון
מנכ"לית

נשואה לשי ואמא לזהר וגורי בעלת ניסיון של 25 שנה בניהול מערכי שיווק ומכירות מגוונים בארץ ובעולם. החלה את דרכה המקצועית בעולם התרבות, עבדה למעלה מ-15 שנה במוסדות תרבות, ובתפקידה האחרון היתה מנהלת השיווק של התיאטרון הלאומי הבימה. לאחר מכן יצאה לדרך עצמאית והיתה שותפה להקמת מערך שיווק בינ"ל של טכנולוגיות פורצות דרך בתחום איכות החיים. בשנת 2011 הצטרפה לצוות המוביל של פייב סטארס ובזכות הגישה היצירתית והחשיבה המקורית שלה, קודמה במהירות ומונתה לסמנכל"ית החברה.

יפעת גרתי-אלון
אלי פופוביץ
יו"ר, בעלים

יליד סנט פטרסבורג, נשוי לאלינור ואב לניקול ומישל. סרן (מיל), שותף במספר מיזמים טכנולוגיים בתחום הבניה ושיווק הנדל"ן בארץ ובעולם. בשנת 2008 הקים את פייב סטארס, מתוך רצון לשלב בין הידע והנסיון שצבר בתיווך ושיווק פרוייקטים למגורים, לבין יכולותיו ונסיונו בפיתוח מערכות טכנולוגיות. לנגד עיניו שלושה ערכים מנחים: לפזר את מסך העשן בין היזם למערך השיווק, לייעל את מערך המכירות ולהציב סטנדרט חדש ברמת השירות ללקוחות הקצה.

אלי פופוביץ
כתבו לנו
office@5st.co.il
sales@5st.co.il
כתובות
דרך מנחם בגין 12, רמת-גן
מתחם הבורסה - בית דרום אפריקה ( כניסה ב )
קומה 3
5270001
טלפונים
03 57 55 815
03 57 55 825
יזם נדל״ן ? חברה קבלנית ?

נשמח לספק לכם מידע נוסף או לתאם פגישה